Zapojte se do preventivní akce!

Štítky:

Objednejte se do brněnské poradny Viviente na analýzu složení těla na InBody 230. Konzultace prodloužena na 75 min. Pojištěnci VZP mají po předložení kartičky slevu 15 %.

VYUŽIJTE PREVENTIVNÍ AKCE pro pojištěnce VZP A PŘIJĎTE SI UDĚLAT DO VÝŽIVOVÉ PORADNY VIVIENTE PODROBNOU ANALÝZU SLOŽENÍ TĚLA NA INBODY.

MĚŘENÍ NA INBODY + INTERPRETACE VÝSLEDKŮ + NÁSLEDNÉ DOPORUČENÍ za 425 Kč.

  • Běžná cena je 500 Kč. Pojištěnci Všeobecné zdravotní pojišťovny mají slevu 15 %.
  • Analýza včetně interpretace i v rámci akce prodloužena na 75 min.
  • V případě zájmu edukační materiál – Jak sestavit vhodný jídelníček.
  • Při zájmu o úpravu jídelníčku a sestavení individuálního stravovacího plánu doporučujeme využít některou další službu výživové poradny Viviente.

Měření probíhá v poradně VIVIENTE v Brně – městě, Kounicova 41 (vedle restaurace U Kormidla). Stačí se předem objednat.

  • Tel: 736 747 353
  • Email: info@viviente.cz
  • Předmět: Analýza na InBody – preventivní akce

Ale především náš těší, že Vám není Vaše zdraví lhostejné.

  • Další pravidelné akce pro všechny klienty sledujte na www.slevopolis.cz (viz. http://www.slevopolis.cz/cs/sleva/1820-analyza-slozeni-tela-na-pristroji-inbody-a-odbornou-interpretaci-delka-konzultace-60-minut)

Co je to přístroj InBody?

Přijďte se seznámit s nejpřesnějším přístrojem na analýzu složení těla InBody. Co všechno můžete zjistit analýzou složení těla? A pro koho jsou tyto informace důležité? Jedná se o jeden z nejspolehlivějších přístrojů pro diagnostiku a analýzu složení lidského těla – tzv. analyzátor tělesného složení. 

Analýza je neinvazivní, rychlá a jednoduchá. V tom spočívají nemalé důvody pro jeho mnohostranné využití od fitness center, wellness, lázeňství, výzkumy a také v nemocnicích a odborných pracovištích. Vlastní analýza trvá 30 sekund a není potřeba zvláštních příprav před analýzou. Doporučujeme jen před vlastní analýzou složení těla 2 hodiny nejíst a být po toaletě. Ženy by se neměly měřit v době menstruace.

Analýza na přístroji InBody je vhodná pro osoby do 250 kg (tedy i pro osoby převyššující 150 kg a nezměřitelné na běžné váze). A analýzu mohou postoupit děti od 6 let až lidé do 99-ti letAnalýzu na InBody nesmí podstoupit jedině osoby s kardiostimu­látorem.

 Co všechno mohu zjistit analýzou složení těla na InBody?

O jednotlivých bodech si můžete detailně přečíst více informací na stránkách www.inbody.cz, kde se dozvíte veškeré odborné informace, k čemu jsou jednotlivé údaje nezbytné. 

Na stránkách InBody se také dozvíte na jakém principu InBody pracuje a proč se řadí mezi špičky v analyzátorech složení těla.

Pro koho jsou tyto informace důležité?

Informace z analýzy složení těla by měly být důležité znát pro každého z nás, abychom věděli, jak je na tom naše stavba těla a zda nám nehrozí nějaké zdravotní riziko spojené s nadváhou či obezitou a stejně tak z velmi nízké hmotnosti. Nebo nehrozí-li osteoporóza či nadměrná retence vody a otoky. Obzvláště informace poskytnuté měřením na InBody ocení lidé, kteří se snaží redukovat tělesné tuky, lidé podstupující úpravu stravovacích zvyklostí lidé držící nejrůznější diety, aby se ověřilo, že jejich úbytky na hmotnosti jsou z tuku a ne ze svaloviny (jinak by šlo o nevhodně sestavený režim a hrozí jojo efekt), dále sportovci (např. pro sledování efektivity cvičení), lidé po nemoci (pro sledování možného úbytku svaloviny), ženy po menopauze (zhlediska prevence osteoporózy) atd.

Štítky: