Beauty

Prodlužování řas

Krásné vlasy, hladká pleť, plné rty a dlouhé řasy. To jsou atributy krásy, po kterých touží nejedna z nás. Pojďmě se podívat na ten poslední, který z vás může udělat mrkací panenku, a nebo trvale poškodit zrak. Řeč bude o prodlužování řas.

Lumigan, opatrnost, prodlužování, řasy

Permanentní rovnání vlasů vs. žehlení

Každý z nás si někdy přeje to, co nemá. Možná mi dáte za pravdu, že jste-li majitelkou rovných vlasů jak hřebíky, přejete si mít nejlépe princeznovské lokýnky. To samé platí i naopak.

Beauty

Zdravá výživa pro vlasy? Henna

Možná vám Henna něco říká, možná ji používala vaše babička. Tento výrobek, který se ztrácí v zapomění, může však vlasům nabídnout to, co žádná jiná chemická barva nedokáže – vyživí je a regeneruje.

Beauty

10 věcí, nezbytných pro váš šatník

Přečtěte si článek z minisérie módního okénka. Tentokrát pro vás máme tip na 10 kusů oblečení, které by vám neměli chybět v šatníku. A navíc dokáží zalichotit každé postavě.

Beauty

Proč se potíme

Nastala doba, kdy zažíváme nepříjemný boj s potem. V článku se dozvíte proč je pocení důležité, ale i možnosti, jak nad ním vyhrát.

Beauty

Vady nejen na kráse

Přehled nejrůznějších příznaků nedostatku živin a jejich možných příčin…aneb co se může stát, když ve vašem jídelníčku něco chybí. Tělo se oklamat nenechá.

Beauty