Relax

Přejídáte se? Přepracováváte se?

Víte proč se přejídáme a přepracováváme? Článek, který se dívá na příčinu (nejen) nadváhy a obezity tak trošku z jiného hlediska. Aneb jak se říká hubnutí začíná v hlavě a je třeba mít „ukojeny“ všechny naše základní roviny.

emoce, hlad, potřeby, přejídání, psychologie, workoholismus

Vánoční purpura

V mnoha domácnostech jsou Vánoce neodmyslitelně spojeny s vůní purpury. Co to vlastně purpura je, jak ji správně použít a jak mohou pomoci různé bylinky či koření se dozvíte uvnitř článku.

aromaterapie, bylinky, koření, levandule, máta, purpura, skořice, Vánoce

Jak může feng šuej pomoci při změně životního stylu

Jak využít feng šuej ke zdravějšímu způsobu života vám ukáže náš článek. Po přečtení nám dáte za pravdu, že barvy a rozmístění nábytku dělá určitě svoje a proč nevyužít této moci ku naší pomoci?!

barvy, feng šuej, zdravý životní styl

Vliv jídla na spánek

Pokračování druhého dílu o spánku, kde si tentokrát můžete přečíst, jak se zaměřit na stravu a pitný režim před spánkem.

spánek, večeře

Spánek a jeho vliv na redukci tuku

Také jste měli někdy pocit, že spánek je ztráta času? Pojďme se tedy společně podívat na to, proč spát, co se děje v našem těle, pokud spánek začneme podceňovat a jaký vliv má spánek na naši hmotnost.

ghrelin, hubnutí, inzulin, leptin, spánek

Reflexní masáž

V dnešní době si můžeme vybrat z velkého množství masáží. Víte co jednotlivé masáže obnáší a jaká je pro vás ta pravá či vám může ulevit od vašich obtíží? Může to být právě reflexní masáž…

masáž, trigger point

Vyberte si svoji masáž

Masáže lidé navštěvují většinou až nastane nějaký problém. To je už je pozdě. Měli bychom se naučit o své zdraví a tělo pečovat preventivně. Vyberte si vhodnou masáž a nechte se hýčkat. Relaxujte.

Relax

Sauna a saunování

Pokud hledáte místo, kde byste se mohli nejen schovat před zimou, ale taky udělat radost svému zdraví, možná pravě sauna je to pravé pro vás.

Relax