Viviente tipy

Úspěchy našich klientů v roce 2015

Rok uplynul jako voda, a tak vám pro motivaci ukážeme úspěchy klientů v roce 2015. Tentokrát to budou výsledky žen ve věku od 20 do 40 let. I v tomto věku je důležité nepropadnout různým zázračným dietám, které většinou napoprvé fungují, ale následuje jo-jo efekt, a tak se z mírné nadváhy např. 5 kg můžete stát morbidní obezita.

InBody, jídelníček, motivace, poradna, redukce tuku, VIVIENTE, výsledky, vývoj

Tipy na vánoční dárky (nejen) pro nadšence zdravého životního stylu

1. adventní neděle je tady a hlavou se určitě mnoha z nás honí myšlenky, co komu připravit pod stromečkem za příjemný a ještě praktický dárek, který obdarovanému způsobí radost. My jsme se v článku zaměřili zejména na dárky, které udělají radost každému, kdo se zajímá o zdravý a aktivní životní styl. Takže máte-li v okolí někoho takového, určitě nahlédněte a třeba vás inspirujeme.

dárky, diáře, mixit, poukaz, proteinové prášky, proteinové tyčinky, shaker, tipy, tuňák, Vánoce

Využití proteinového prášku v kuchyni

Určitě se nebudeme mýlit, když řekneme, že proteinový prášek se stává součástí výživy čím dál větší části z nás. Pojďte se s námi podívat na několik jednoduchých receptů, kde protein můžete využít v kuchyni.

lívance, palačinky, proteinový prášek, recepty, whey protein

Tipy na svačinky (nejen) do školy

Co vy a svačinky? Jste naučení že během dopoledne, ale také odpoledne saháte pro krabičku do kabelky/batohu a dopřáváte svému mozku a tělu zdroj vhodné energie? Nebo patříte mezi ty, pro které je to zcela zbytečně a vystačí si se 2-3 většími chody za den? Chcete to změnit nebo se inspirovat? Čtěte…

chutě, děti, hlad, nákup, nepravidelnost, pestrost, práce, příklady, připravenost, svačinky, tipy

Úspěchy našich klientů v poradně za rok 2014 – 3. část

Těmito posledními 4 klienty uzavíráme náš motivační seriál Úspěchy klientů z poradny Viviente za rok 2014, kdy jste mohli vidět celkem 10 lidí, kteří nejen, že změnili svůj vzhled, velikost oblečení, zlepšili si zdravotní stav a často i psychický, ale zejména celý svůj životní styl.

% tuku v těle, grafy, InBody, klienti, motivace, VIVIENTE, výsledky, změna

Úspěchy našich klientů v poradně za rok 2014 – 2. část

Seriál pokračuje, aneb další výsledky klientů z výživové poradny VIVIENTE. Věříme, že Vás dokážou namotivovat a nastartovat, protože dosažené výsledky opravdu stojí za to. A hlavně jsou ukázkou toho, že díky správným informacím a odhodlání to opravdu jde! Bez doplňků stravy, bez hladovění, bez jiných stravovacích extrémů…jen s běžně dostupnou stravou a přirozeným pohybem.

analýza složení těla, efekt, InBody, redukce, srovnání, výsledky

Úspěchy našich klientů v poradně za rok 2014 – 1. část

Ačkoliv víme, že lidé se dívají hlavně na vzhled, tak půjdeme proti tomuto proudu a místo fotek před a po, budeme ukazovat grafy s výsledky našich klientů. Kde neuvidíte jen nižší váhu, ale právě to nejdůležitější, co jen z fotky nepoznáte. A to poměry svalové a tukové tkáně, které nás informují o tom, nakolik byla redukce tuku úspěšná.

grafy, InBody, porovnání, redukce tuku, VIVIENTE, výsledky

Tipy na vánoční dárky pod stromeček

Tipy pro každého nadšence do zdravého životního stylu. Pro všechny, co rádi jí a sportují, ale i pro všechny, kteří se teprve rozhoupávají, zda se vydat zdravější cestou. Dárečky, které motivují, baví, pomáhají a také chutnají.

dárky, kniha, mixit, náramek, proteinové tyčinky, tipy, Vánoce

Prevence kouření a konzumace alkoholu – kampaň v Brně

Pozvánka pro všechny aktivní, ale hlavně i pasivní kuřáky z Brna a jeho okolí na akci „Z hlouposti do závislosti“, která se zabývá prevencí kouření a konzumace alkoholu. Víte, kolik oxidu uhelnatého vydechujete? Víte jak moc je vaše tělo vystaveno negativnímu vlivu tabákového kouře? Odpověď na tyto otázky zjistíte právě na této akci.

akce, alkohol, Brno, kouření, oxid uhelnatý, prevence

Vítr v kuchyni, aneb čím zpestřit jídelníček

Všechny potraviny jsou ozkoušené a věříme, že tak jak chutnali nám, budou chutnat i vám. K tomu všemu jsou vždy něčím vhodnější (více vlákniny, méně tuku, více masa), než jejich kamarádi ve stejném regále v obchodě. Zkuste a uvidíte!

mixit, nákup, tipy

Hoaxy – nepravdy nejen o potravinách

Přišel Vám právě email s novou šokující informací? Ještě předtím, než se o něj podělíte se svými známými si přečtěte článek o tom, že věci mohou být jinak, než jste se před chvílí dozvěděli.

email, hoax, poplašná zpráva

Jarní inspirace receptů na saláty

Konečně se ohlásilo jaro a s ním přichází i odlehčení jídelníčku. A k tomu patří různé kombinace zeleninových salátů. Avšak jak by mělo vypadat složení salátů, aby to byl vyvážený oběd, popř. večeře. Cílem není hladovět, ale poskytnout tělu mohutnou dávku vitaminů, minerálních látek, vlákniny, ale nesmíme zapomínat ani bílkoviny a komplexní sacharidy.

jaro, recepty, saláty

Recepty pro využití velikonočních vajíček

Doporučená týdenní dávka celých vajec pro zdravého člověka je na týden 4 ks. Velikonoce jich však určitě přinesla více, a teď co s nimi. Nabízíme vám pár tipů na recepty, kde vajíčka můžete využít a ještě si zdravě pochutnat.

recepty, vejce, Velikonoce