Tipy na vánoční dárky pod stromeček

Tipy pro každého nadšence do zdravého životního stylu. Pro všechny, co rádi jí a sportují, ale i pro všechny, kteří se teprve rozhoupávají, zda se vydat zdravější cestou. Dárečky, které motivují, baví, pomáhají a také chutnají.

http://www.nutrend.cz/deluxe-protein-bar-jedinecny-skvost-mezi-proteinovymi-tycinkami-a30164.htm

deluxe proteinové tyčinky

Nové proteinové tyčinky na trhu, které jsou lákavé nejen obalem, ale mohou zaujmout i obrovským výběrem příchutí (např. čokoládový sachr, skořicový šnek, panna cota a mnoho dalších lákavých chutí).
1 tyčinka má 60 g a energetická hodnota se pohybuje okolo 900 kJ. A bílkovin dodá 17,9 g, což už je velmi pěkná hodnota na 1 tyčinku. Tím se hodí na ideální dopolední či odpolední svačinku pro všechny, kteří nestíhají či nemají prostor chystat si svačinky, ale vědí, že pravidelnost je důležitá. Může být i navíc v rámci vyššího energetického výdaje při různých pohybových aktivitách.
Obsahuje jako sladidlo glykosidy stévie, avšak ve složení jsou na posledním místě, takže tomu bych nepřikládala velkou váhu.
Přesto jako občasná svačinka či pro někoho i chuťovka může být vhodným zpestřením do jídelníčku.

 

 termo taškaVšichni, co si pravidelně chystají své svačinky a hlavní chody, určitě ocení tuto praktickou stylovou termo kabelku na své jídlo. Dle výrobce udržuje jídlo čerstvé až po 3 hodiny (záleží na venkovní teplotě).
K dostání je ještě v černé a červené variantě.
Ideální pro všechny, co jsou větší část dne mimo domov, ale také pro lidi pracující na směny, kde je často třeba nosit větší množství jednotlivých chodů.

 

garmin vivofit
 Tento fitness náramek může být výborný společníkem všem, co chtějí přehled o spálené energii za den, o počtu ujitých kroků za den, o kvalitě spánku, náramek spolu s hrudním pásem může poskytovat i informace o tepové frekvenci a v neposlední řadě jsou to i hodinky.
Výhodou tohoto náramku je roční výdrž bez nabíjení. Samozřejmostí je spojení s mobilní aplikací a s PC, kde si spárujete telefon přes USB s programem, kde v mnoha grafech můžete sledovat všechny měřené informace.
Možnost je i střídat různé barvy náramků.
Garmin Vivofit doporučuji jako úžasného „motivátora“ pro všechny, kteří se rozhodli žít aktivnějším životním stylem a baví je sledovat vlastní vývoj a změny.

 

mixit vánoční dárek Mixit, aneb namíchej si své vlastní müsli už asi nemusíme představovat. Již si své místo v mnoha domácnostech našlo pro svoji čerstvost, chutnost, zajímavé kombinace, a také určitě pro své nápadité obaly.
Mixit přišel i tento rok se svým vánočním balením, které z vlastní zkušenosti velmi doporučuji. A pokud víte o někom, kdo je opravdu müsli maniak a ráno nesnídá nic jiného, tak miska se lžičkou a tubusem s müsli mu musí udělat velkou radost.
Složení vánočního mixu, které navodí vánoční atmosféru se prostě povedlo: ovesné vločky křupavé, vláknina, kukuřičné lupínky v jogurtové a čokoládové polevě, pomerančová kůra a dužina lyo., brusinky, jablko, vlašský ořech, mandle, skořice, hřebíček, badyán.

 

sušenky REJ
 Sušenky, které na původním obalu měly Ing. Petra Havlíčka, se převlékly do modernějších obalů, a dokonce dostaly spoustu brášků. Takže se nyní můžeme seznámit s novými příchutěmi.
Co jim ale zůstalo společné je složení.

– bez ztužených tuků, snížený obsah cukru a tuku, bez umělých aromat a barviv, vysoký obsah vlákniny

Mají mezinárodní značku Choices-Vím,co jím a piju (nutričně vyvážená potravina).

Výhodou sušenek je také jejich balení. Každá sušenka je balena zvlášť :).

Nyní se firma Rejfood multipack těchto sušenek za zvýhodněnou cenu. Takže jako dárek ideální varianta.

 

 A když jsme zmínili Ing. Pekniha III. díltra Havlíčka, chvíli u něj zůstaneme. V půlce listopadu vyšla jeho další nové kniha v edici s časopisem Dieta. Ten poslední dobou rádi nemáme, jelikož je přecpaný reklamou, na ně vždy zcela vhodné produkty či služby. Avšak to nic nemění na tom, že tyto knihy ráda doporučuji. III. díl je rozdělen na teoretickou část, kde je v otázkách a odpovědích rozebráno, jak by měl vypadat náš jídelníček (a také jak ne). V druhé části najdete tipy a recepty na jednotlivé chody.

 

kniha česky hezky
 Záměrně zde dávám i další knihu Ing. Havlíčka, která je již sice starší, ale za to bych ji právě doporučovala všem, co rádi vaří a hlavně vaří pro celou rodinu. A neustále vymýšlí, jak skloubit zdravé stravování s tím, aby to doma všichni jedli.
Tato kniha nabitá recepty by mohla pomoci.
A spousta hospodyněk zjistí, že všechno jde, když se chce.

 

 

 

vážicí lžička Tato lžíce nás hned zaujala. Myslím, že všechny, co se naučili vážit, aby dostali do oka míru potravin, musí zaujmout taky. Jednoduché a rychlé.
Váží do 300 g.
Takže ideální na müsli, med, marmeládu, třtinový cukr, sušeného ovoce, oříšků, ale i mouky, oleje…

 

dárková poukázka SANDRA
 No a v neposlední řadě právě pro všechny, co se rozhodují, zda něco změnit ve svém stravování, a chtějí zjistit jaký je výchozí stav svého složení těla, tak nemůžeme zapomenout na dárkovou poukázkou ve výživové poradně VIVIENTE :).

 

Tak věříme, že vás naše nápady na vánoční dárky zaujaly a už víte, co napsat Ježíškovi, popřípadě jsme vás navedly na dárky pro své blízké.

Všechny uvedené tipy nejsou sponzorovány žádnou firmou. Jsou to jen naše tipy, které máme sami ozkoušeny a máme s nimi velmi dobré zkušenosti.