Úspěchy našich klientů v poradně za rok 2014 – 2. část

Seriál pokračuje, aneb další výsledky klientů z výživové poradny VIVIENTE. Věříme, že Vás dokážou namotivovat a nastartovat, protože dosažené výsledky opravdu stojí za to. A hlavně jsou ukázkou toho, že díky správným informacím a odhodlání to opravdu jde! Bez doplňků stravy, bez hladovění, bez jiných stravovacích extrémů…jen s běžně dostupnou stravou a přirozeným pohybem.

  1. 1 . pan Radim, 47 let

  • za 4,5 měsíce – 23 kg tuku
  • současně + 2 kg svaloviny

Pan Radim má opravdu nadstandardní výsledky, které jsou však odrazem silné vůle a veliké pečlivosti při přípravě jídla a postupného zvyšování přirozené fyzické aktivity (chůze, plavání). Velkou motivací byl zdravotní stav, který se po pár měsících zlepšil k nepoznání, tak jako výsledky. Pan Radim je důkazem, že pokud se člověk rozhodne, tak ani psychicky a časově náročné povolání není překážkou.

Radim konec

Radim – zatím poslední měření 21.10.2014

Radim start

Radim – počáteční složení těla 3.6.2014

Radim vnitřní tuk 4,5 měsíce

Radim – historie vnitřní tuk.

 

2. Pan Jan, 50 let

  • za 11 měsíců – 11,6 kg
  • současně + 0,3 kg svaloviny

U pana Jana byly začínající zdravotní problémy a zhoršené výsledky rozboru krve počátečním impulsem pro změnu stravovacích návyků. A úspěch se dostavil i přes velmi náročné povolání obnášející cestování a zahraniční pobyty. Ale pokud jídelníčku jednou porozumíte, a víte jak mají vypadat správné chody a co nakupovat, popřípadě objednávat v restauraci, dokážete se pak vhodně najíst kdekoliv na světě a při jakýchkoliv příležitostech, přitom hubnout bez hladu. Fyzická aktivita byla před i během jídelníčku stále stejná.

Jsme zastánci toho, že „ponovoroční“ hubnutí má v sobě sílu velké motivace a odhodlanosti. Když jsou správné informace a vedení, tak vydrží velmi velmi dlouho a výsledky stojí za to.

Jan start

Pan Jan – počáteční měření 20.1.2014 .

Jan konec

Pan Jan – poslední výsledky 20.12.2014 .

Jan - historie vnitřní tuk

Jan – historie vnitřní tuk.

 

3. Paní Dita 31 let

  • za 4 měsíce – 3 kg, následné udržení
  • současně – 0,6 kg svaloviny

U paní Dity chceme ukázat, že i při normální hmotnosti se může člověk cítit nespokojeně a při analýze složení těla zjistit, že má v těle více tuku než svaloviny. Úpravou jídelníčku došlo k výraznému úbytku tuku a paní Dita se dnes cítí naprosto skvěle (dle jejích slov :) ).

Dita start

Paní Dita – počáteční měření 1.9.2014 .

Dita - konc

Paní Dita – poslední měření 5.1.2015 .

vnitřní tuk Dita

Paní Dita – historie vnitřní tuk. Kdy počínající hodnota byla v pořádku, proto nebylo potřebné, aby vnitřní tuk klesal. Vnitřní tuk má v těle i potřebné funkce. Jen by neměl být k danému věku vyšší než jsou normy (zejména ne nad 100 čtverečných – vyznačeno silnou modrou čárou)

 

 

Pokud i jste se i Vy rozhodli změnit svůj životní styl, zajímáte se o své zdraví a zajímá Vás i Vaše složení těla a zejména změny, rádi Vás objednáme do naší výživové poradny VIVIENTE na Kounicove 41 v Brně. Více o analýze složení těla si můžete přečíst zde:  http://www.vyzivovaporadnabrno.cz/sluzby/analyza-slozeni-tela-na-inbody/ .