Úspěchy našich klientů v roce 2015

Rok uplynul jako voda, a tak vám pro motivaci ukážeme úspěchy klientů v roce 2015. Tentokrát to budou výsledky žen ve věku od 20 do 40 let. I v tomto věku je důležité nepropadnout různým zázračným dietám, které většinou napoprvé fungují, ale následuje jo-jo efekt, a tak se z mírné nadváhy např. 5 kg můžete stát morbidní obezita.

Důležité je co nejdříve se naučit správně sestavovat jídelníček. Čím dříve se to naučíte, tím dříve dosáhnete svého cíle, a nemusíte pak zbytek života bojovat s váhou.

Pro zvětšení výsledků z analýzy složení těla na InBody 230 si prosím klikněte na obrázek. Důležitý je zejména poměr mezi SVALOVOU a TUKOVOU tkání.

  1. 1. slečna Marie, 25 let

  • za 7 měsíců – 20,9 kg tuku

Slečna Marie k nám přišla na doporučení od jiné spokojené klientky. S vysokou hmotností má problém dlouhodobě a předešlé diety nikdy nevedly k trvalému úbytku tuku. Po úpravě jídelníčku jde Marii redukce tuku výborně i díky tomu, že k jídelníčku přidala pravidelnou fyzickou aktivitu. Po změně stravování zmizely chutě na sladkosti již po měsíci a nyní jídelníček plně vyhovuje a v redukci tuku pokračujeme dále.

Marie 1

slečna Marie – počáteční složení těla 3.4.2015

Marie 2

slečna Marie – zatím poslední měření 10.11.2015

  1. 2. paní Hana, 38 let

  • za 12 měsíců – 10 kg tuku

Paní Hana nás kontaktovala na doporučení od své známé. Po 2 porodech se rozhodla, že bude investovat trochu péče a úsilí i do sebe, aby se cítila dobře. Hana již na začátku oznámila, že pohyb není její dobrý přítel, navíc díky náročnému zaměstnání a starání se o rodinu, na něj nemá čas a tak po celou dobu spolupráce k jídelníčku fyzickou aktivitu nepřidávala. I tak jsou výsledky ohromné.

Hana 1

paní Hana – počáteční složení těla 7.7.2014

Hana 2

paní Hana – konečné měření 21.7.2015

  1. 3. paní Kateřina, 34 let

  • celkem – 17,2 kg tuku

Paní Kateřina u nás redukovala na 2 etapy. 1. část byla po 1. porodu, kdy se zbavila 11 kg čitého tuku. Poté proběhlo 2. těhotenství. Když se na nás opět obrátila, tak výsledky měření InBody byly téměř stejné jako poslední výsledky před těhotenstvím, což byl velký úspěch a tak jsme pokračovaly dále. Po necelých 3 měsících je Kateřina o dalších 6 kg čitého tuku lehčí a má nádherné výsledky, které si nyní bude udržovat.

Kateřina 1

paní Kateřina – počáteční měření 7.8.2012

Kateřina 2

paní Kateřina – měření před dalším těhotenstvím 19.6.2013

Kateřina 3

paní Kateřina – měření po 2. porodu 1.9.2015

Kateřina 4

paní Kateřina – zatím poslední měření 30.11.2015

 

Pokud jste se i Vy rozhodli změnit svůj životní styl, zajímáte se o své zdraví a zajímá Vás i Vaše složení těla a zejména změny, rádi Vás objednáme do naší výživové poradny VIVIENTE na Kounicove 41 v Brně. Více o analýze složení těla si můžete přečíst zde:  http://www.vyzivovaporadnabrno.cz/sluzby/analyza-slozeni-tela-na-inbody/ .