Zeleninový tvaroh Svačinka

Štítky:

Ochutnejte tyto výborné tvarohy „na slano“, kterými si můžete jak natírat celozrnné pečivo, tak je můžete jíst jen tak samotné se zeleninou. K dostání je ve dvou příchutích.

Pro ty, co chtějí snížit svoji hmotnost a samozřejmě pro všechny ty, co dbají o své zdraví, je tento tvaroh ideální náhradou za máslo či tučné tavené sýry, které zdraví bohužel moc neprosívají.

„Svačinka“ může posloužit jako další alternativa k ostatním mléčným výrobkům. Tento tvaroh můžete zaměnit za cottage či jiné nízkotučné sýry. Už proto, aby naše strava byla co nejpestřejší a různorodá. Navíc se dá vybrat ze dvou příchutí: zahradní směs a paprika.

milko Svačinka

Zahradní směs obsahuje: kopr, pažitku, okurku, cibuli, pepř a jedlou sůl.
Papriková Svačinka bude určitě chutnat všem, kteří mají rádi Budapešťskou pomazánku, jelikož chuť je totožná, avšak narozdíl od kupovaných v plastových vaničkách u pultu v obchodech, v ní není obsažena žádná majonéza.

Zeleninový tvaroh od Milka je velmi chutný na celozrnném pečivu, ale stejně tak když si ho dáte samotný ke svačině se zeleninou.

Má velmi výhodné nutriční složení, jelikož obsahuje vysoký podíl lehce stravitelných bílkovin, za to malé množství tuků (je vyráběn z odtučněného tvarohu) a má nízkou energetickou hodnotu.

Průměrné výživové hodnoty ve 100 g výrobku:

Energetická hodnota:366 kJ / 87 kcal
Sušina min.18 %
Tuk min.3 %

Tvarohy jsou bez konzervačních látek.

Jen škoda, že na obalu není více konkrétních údajů o výživových hodnotách výrobku. Například kolik soli obsahuje.

Tipy týdne nejsou sponzorovány žádnou společností či firmou. Jde čistě o názor autora, který se chce podělit o svůj poznatek.

Štítky:

Komentáře

2 komentářů
    • 10. 4. 2011 v 11:07

    Miluju tuhle pomazánku! Mňam!

  1. Abina1

    • 11. 12. 2008 v 20:54

    tvaroh Svačinka s příchutí paprika je výborný můžu s vlastní zkušenosti potvrdit…